نفس بکش

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

میدونین چی از همه بدتره؟
این که آدم زن باشه،مرد باشه،و بعضی وقتا فکر کنه که یه اشتباهی شده.مثل من که گاهی اوقات فکر میکنم من با این سکوت کردنای بیش از حدم،و از بین این همه احساسِ موجود در دنیا،احساس عصبانیتم رو نشون دادن،باید پسر می شدم و حتما یه اشتباهی شده!
شاید چیز خاصی به نظر نیاد ولی کلافه کننده س.باید جای من باشی تا بفهمی
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۹۴ ، ۲۲:۰۶
نیمچه مهندس ...

هفته پیش یه فیلم دانلود کردم از Ted.com.درباره ی ایده ی یه چالش 30 روزه بود برای اضافه کردن یه عادت خوب یا حذف یه عادت بد.فیلم جالبی بود.از اونا که باعث میشه آدم بعد از دیدنش پا شه و یه دور دور اتاق بزنه و با هیجان با خودش حرف بزنه.حداقل واسه من که اینطوره.

در راستای جوگیری بر اثر دیدن این فیلم،منم تصمیم گرفتم یه سری چالش ایجاد کنم.اولیش زود بیدار شدنه.دومیش ورزش روزانه 15 دقیقه یا بیشتر،سومیش انجام دادن برنامه ریزی هام(چون من آدمی ام که برنامه ریزی خیلی خفنی میکنم ولی اجرا نمی کنم!)و آخریش مثل چالش مرد توی فیلم،نخوردن قند و شکر.البته دیروز یادم رفت و با چای آبنبات خوردم!ایشالا از امروز:)

دوم این که،عروسیه پسرعموم دعوتیم.اونم چه عروسیه باحالی!یه جشن تو تالار تو شهر خانومش و فرداش یه جشن خونه ی عموم:)برای ما که باحاله ولی برای خودشون سخت و پرمخارج.

سوم این که هفته دیگه امتحانامه.از 17 ام تا 23 خرداد.در یه هفته تمومه.ترم تابستونی هم برمیدارم.واسم دعا کنین که بتونم برنامه هامو اجرا کنم و امتحانامو خوب بدم.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ خرداد ۹۴ ، ۱۱:۵۳
نیمچه مهندس ...