نفس بکش

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

1.بابا رفته بود کربلا.یهویی شده بود.دو روز قبل از رفتن مامان بهم گفت.با خودش صحبت کردم و اون قدر گریه کردم که تو یه سال گذشته اون قدر گریه نکرده بودم.دلیلش منم دوس دارم بیام و این حرفا نبود.دلم نمیخواست بره،عین چی میترسیدم.دو سال بود نذاشته بودم نه مامان و نه بابا برن.همون شب که گریه کردم تو حیاط خوابگاه اون قدر آهنگ گوش دادم و دویدم که نفسم بگیره و دیگه به هیچی نتونم فکر کنم و نهایتش آروم تر شدم.

حالا بابا خونه ست.خونه و گاراژ کلا بوی آبگوشت گرفته،لباس شویی از صبح روشنه و پاهای بابا تاول زده و پوستش یه درجه سوخته.نمیدونم فردا چطوری میخواد رانندگی کنه تا سر کارش.

2.دوستم رو دو روز پیش تو دانشگاه دیدم.بعد از دو سال.دوست دوران کارشناسیم بود.غروب بود و تو دانشگاه خر پر نمیزد.اگه به من بود اصلا نمیدیدمش،چون هیچ وقت به قیافه ی آدما دقیق نگاه نمیکنم و تند هم راه میرم.جوری که نفس نفس میزنم.اون منو دید و با شک صدام زد و حدود 25 دقیقه با هم حرف زدیم و بعد خداحافظی کردیم.واقعا حال و هوام عوض شد.

3.وقتی از کسی خوشم نیاد(حالا به هر دلیلی)اصلا نمیتونم حتی یکی از حرفاشو بپذیرم.میدونم حرکت بدیه و حتی این جمله رو میدونم که حرف رو فارغ از این که کی گفته بشنو و اگه خوبه قبول کن اما اینم از مقاومت های ذهن منه.

4.حس میکنم نصف نوشته هام درباره ی حالات درونیمه.بعضی وقتا میگم بسه دیگه،چقدر میخوای راجع به این که نظرت راجع به فلان چیز چیه یا حالت وقتی فلان چیز رو میبینی چقدر بد میشه یا خوب میشه بنویسی؟تکراری نشده حرفام؟

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ آبان ۹۶ ، ۱۵:۲۱
نیمچه مهندس ...

مال حروم یعنی اون ته چین مرغی که هم اتاقی هام داشتن بین کلاساشون و بدو بدو ها درست می کردن تا شام بخوریم و وقتی برنج دم کشید و رفتیم بیاریم دیدیم بلند کردن.

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۸ آبان ۹۶ ، ۲۱:۴۰
نیمچه مهندس ...