نفس بکش

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۷ ثبت شده است

شب که میخوام بخوابم کلی شور و شوق دارم برای فردا.صبح ها هم که پا میشم کلی انرژی دارم.میشینم پای لپ تاپ و کار رو شروع می کنم.این که خوب کار کنم یا بد روی بقیه ی روزم اثر میگذاره اما بد کار کردن بقیه ی روزم رو خراب نمیکنه.چون باور دارم که از خراب کردن چیز یاد میگیرم.در واقع یا موفق میشم یا یاد میگیرم.شکست ندارم.
از ظهر ماجرا فرق میکنه.خوابم میگیره و مقاومت می کنم در برابر خوابیدن.واقعا نمیدونم چرا؟ از طرفی به جز روزهایی که میرم باشگاه بقیه ی روزها،عصرها کار خاصی نمیکنم.حتی حوصله ی کتاب خوندن هم ندارم.دوس دارم ولی نمیتونم.به خواهرم که میگم جواب میده منم بعضی وقتا این طوری میشم.به قول فلان استادمون گاهی هیچ کاری نکردن بهترین کاره.
حرفشو درک میکنم ولی نمیخوام بذارم این وضعیت بیشتر از ده روز طول بکشه.برنامه هم نمیخوام بنویسم،چه فایده داره برنامه ای که انجامش ندم و فقط عذاب وجدان روی دوش خودم بذارم؟میخوام ببینم میتونم ذره ذره کار به عصرهام اضافه کنم تا عضله ی انضباطم چیزی نفهمه و خسته هم نشه.
۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۹ تیر ۹۷ ، ۱۶:۴۹
نیمچه مهندس ...

یک عمر تلاش میکنی هفت صبح پاشی و نمی تونی و درست وقتی که درست تموم شده و هیچ کلاس هشت صبحی نداری و حتی ساعت نمیذاری و حتی تر تابستون تازه شروع شده،هفت و نیم صبح پا میشی و دیگه خوابت نمیاد.

چی بهتر از این؟ظرف دو هفته خوابت تنظیم بشه و دوباره بری باشگاه و یه کار جدید رو شروع کنی یاد گرفتن و همه چی آروم و شاد باشه و توام به طرز غریبی شاد.

---------------------------------------
روستای ازغد-25 کیلومتری غرب مشهد

azghad

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۷ ، ۰۹:۰۹
نیمچه مهندس ...

چنین مقرر گشته است که هر سال یک روز قبل از رسیدن تموز آدمیان برای خود برنامه ها چیده و به خود و عالم قول دهند که از فردا فیلم ببین شوند و کتاب خوانند و صبح ها ورزش نمایند و هر جمعه به کوه روند،با دوستان شان دور همی گیرند و یک زبان جدید بیاموزند و سه نرم افزار مرتبط به کارشان فرا گیرند.

اما چون اول تموز شود و آن را طولانی بینند به خود گویند:ایشالا از فردا و در رختخواب لش نمایند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۷ ، ۱۹:۵۶
نیمچه مهندس ...