نفس بکش

از دل می رود هر آن که از دیده برفت؟

پنجشنبه, ۲ فروردين ۱۳۹۷، ۰۲:۴۱ ب.ظ

خواهرم ازدواج کرده و احساس میکنم از دست دادمش.بعضی وقتا فکر میکنم تقصیر دامادمونه و دلم میخواد کله ش رو از بیخ بکنم.احساسات طبیعی همه ی خواهر و برادرهایی که با هم صمیمی ان.البته فک کنم.

اینو فهمیدم که اصلا دلم نمیخواد درباره ی مسائل و مشکلاتم با کسی حتی مشاور صحبت کنم.از راه دادن کسی به حریم خصوصیم میترسم؟بدم میاد؟حس نا امنی دارم؟حس ضعیف بودن میکنم؟فکر کنم همین دو تای آخری.

یه سری کتاب درسی خریدم تا بخونم و دیروز فهمیدم تمرکزم از اون چیزی که فکر می کردم افتضاح تر شده.تو یک و نیم ساعت فقط سیزده صفحه خوندم.

--------------------------

سال نو نویس:

دعای تحویل سال نخوندم.کلا خیلی وقته دعا نمیکنم.اصلا هم حس و حال ویژه ای نداشت اون لحظه.همو بغل کردیم و بوسیدیم و کارت هدیه ی مامان و بابا شدیدا چسبید.برای بار اول با مونوپاد عکس گرفتم و دیدم چقدر خوبه(البته منهای این که دستت خسته میشه).سال گذشته رو میتونم سال خرید کردن به اندازه ی دلخواه نام گذاری کنم.

با نگاه کردن به تقویم جیبی سال گذشته ام دیدم به یکی از هدف هایی که نوشته بودم رسیدم،حالا فقط باید تمرین کنم و تمرین و تمرین.انگار اون حجم از هدف برای یه سال با انگیزه و اراده و انرژی من سازگار نیست.امسال روی یکی دیگه از هدف های لیست پارسال تمرکز میکنم.

با پارسالم خیلی از نظر فکری فرق کردم.عمده ی این تغییرات تو دو ماه اخیر بوده.بعضی وقتا به کسانی که تکلیف شون با خودشون و تفکرات شون و عقایدشون روشنه غبطه میخورم.من هر روز و هر ساعت با اینا درگیرم.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۱/۰۲
نیمچه مهندس ...

نظرات  (۲)

دقیقا با سطر آخر موافقم منم غبطه میخورم به اون اشخاص
پاسخ:
اگه از سر تعصب نباشه واقعا غبطه خوردن داره.
درباره خواهر برادری و ازدواج تجربه من اینه که اول ازدواج تا آدما بیان خودشونو در وضعیت جدید پیدا کنن یه کم طول می کشه. باید یه کم صبور بود و خواهری و برادری رو مثل قبل ادامه داد. بهتر می شه اوضاع.
پاسخ:
الان که یکم گذشته و با دامادمون صمیمی تر شده ام حسم بهتر شده.حداقل دیگه نمیخوام سرش رو بکنم!