نفس بکش

ده ساله که بودم با دخترعموم که اون موقع بیست و یک سالش بود میرفتیم پارک.البته هروقت میرفتیم شهرشون.دخترعمو مینشست و جدول سینمایی حل می کرد و من وخواهرم بازی می کردیم.بعضی وقتا هم میبردمون ویدئو کلوپ و بازی می کردیم و تو راه برگشت هم یه کارتون یا فیلم میخریدیم تا توی خونه تماشا کنیم.دنیا به کام ما بود.دخترعمو مهربون بود و ما عشق مون بود که هروقت میریم مشهد بریم خونه ی عمو محمد.دخترعمو عشق سینما و فیلم و آواز و کتاب بود و کلی ترانه های کودکانه بلد بود که برامون میخوند و شبها موقع خواب برامون قصه میگفت و همیشه خمیردندون بچه تو کمدش نگه میداشت و مارو میبرد گردش.کیه که عاشق چنین دخترعمویی نشه و براش یه الگو نشه؟؟؟

هیچ وقت فراموش نمیکنم روزی رو که پسرعمو با یه کیسه(به معنای واقعیه کیسه،حدودا 20 کیلویی) اومد خونه و گذاشتش دم تلویزیون.چی بود؟سی دی های فیلم و کارتون که میگفت همه رو هزار تومن خریده!قیمتی که برای اون موقع هم خییییلی ارزون بود.زیر و رو کردیم شون و از توش دوتا کارتون پیدا شد برای ما و بقیه شد مال بزرگترا.دخترعمو همون طور که داشت بین شون میگشت یهو خیلی خوشحال گفت:واااای! ادوارد دست قیچی!

 تو این سالها از فیلم هیچی یادم نمونده بود.دیروز اتفاقی یادم اومد و دانلودش کردم و لذت بردم.واقعا فیلمای فانتزی رو دوست دارم.از کارای تیم برتون خوشم میاد.

+این پست قرار بود تشکر از همه ی کسانی باشه که فیلم های خوب معرفی کردن تو وبلاگ هاشون ولی خب،اینطوری شد.معمولا میزنم جاده خاکی.

1.تو این دو سه روز گذشته این فیلم ها رو دیدم:life is beautiful-Her-Room-Edward scissorhands و ده ها بار طی دو هفته ی گذشته هانگر گیمز.لطفا یکی بیاد بهم بگه ترتیبش چطوریه.یعنی اسم فصل هاش رو بگید تا مثل دفعه ی قبل از آخر شروع به دیدن نکنم!

2.الان یادم نمیاد این پیشنهادات رو تو کدوم وب ها دیدم.چون گذری میخوندمشون ولی پیشنهادات شون تو ذهنم مونده.

اسپشل تنکز تو دکتر میم و این پست شون.

3.لطفا برای دخترعموم یه فاتحه بخونید.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۷/۰۳
نیمچه مهندس ...

نظرات  (۱)

خدا رحمتشون کنه :(
پاسخ:
و رفتگان همه رو