نفس بکش

برای این که ببینم،چشمانم را میبندم*

چهارشنبه, ۱ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۹ ق.ظ

یلدا فقط یلدای من.

ساعت هشت و نیم دیشب از خستگی خوابیدم تا دوازده.بعد پاشدم تمرینامو انجام دادم و در نهایت مثل تمام این  دو هفته ی اخیر ساعت چهار خوابیدم تا ساعت هشت صبح برم کلاس!

+آیا تا به حال از کسی سوء استفاده کردین؟من اعتراف میکنم که این کارو کردم و میکنم.از محبت مامان و بابام.مثلا این هفته گفتم نمیام خونه چون کلی کار دارم و مامان زنگ زد و کلی صحبت کرد تا برم خونه که واقعا نیاز به اون همه نبود.نزده میرقصم!

1.یه استاد داریم انگار تعریف کنه از دانشجو میمیره.بعد امروز کار کلاسیم که تموم شد بردمش ببینه.گفت:احسنت.یعنی بدجوری این یه کلمه تعریف چسبید.

2.اعصابم از دست صورتم(بله،دقیقا صورتم) خرده!هرچی من بهش توجه مینِمویم و هروقت از بیرون میام میشورمش و با ضدآفتاب بی چربی لوسش میکنم اصلا وقعی نمینهه و جوش های دردناک میزنه و مجبور میشم با پماد آویشن سوزناک برم سراغشون.راکوتان هم روش اثر نکرده.

3.یه استاد بی شعور داشتیم که ترم پیش دم به دقیقه میگفت از شماها مهندس درنمیاد.این ترم یکم آدم شده.

4.فعلا آینده ی آرمانی برای من اینه که پروژه هامو تحویل بدم،امتحانامو بدم،کلاس خیاطیمو تموم کنم و برم یه هفته خونه بمونم.

5.یه ساله خاله م یه کتاب داده بهم هنوز نصفشو خوندم!فوقش 200 صفحه س ها ولی تنبلی میکنم.داستاناشو دوس دارم.اسمش اینه:شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید.تالیف مسعود لعلی

*عنوان جمله ای از کتاب در مورد تخیل

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۱۰/۰۱
نیمچه مهندس ...

نظرات  (۱)

۰۷ دی ۹۵ ، ۰۸:۴۰ جولـ ـیک
اول اینکه صورتت رو خیلی نشور و دوم اینکه عسل بمال ببین بهتر میشی؟
نصف قاشق چایخوری عسل برا جفت لپ ها بیست دقیقه هم بمونه. بعدش با آب ولرم بشور و صابونم نزن.
پاسخ:
تست میکنم ببینم چی میشه.