نفس بکش

لیست نفرت

سه شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۳ ب.ظ

از آدمایی که هر موجود مونثی رو به چشم یک کیس ازدواج نگاه میکنند متنفرم.هرچند اون موجود یک دختر 11 ساله باشه که به زور میشه نوجوون حسابش کرد.گریه دار قضیه اینجاست که این آدما معمولا خود زن ها هستند.

از آدمایی که تو همه چیزت دخالت میکنن و فکر میکنن انتخاب خودشون بهترین و درست ترینه و میخوان تورو به راه راست هدایت کنن متنفرم.بخش اولش زیاد آزار دهنده نیست  ولی اون بخش هدایت کردنشون رو مخمه.

از دخترخاله م هم متنفرم:) سعی هم کردم بهش حسی نداشته باشم ولی هروقت میبینمش یا یه برخوردی باهاش دارم اون نفرته شعله میکشه.اصلا هم سوزاننده نیست،خیلی هم حال میده!

از دستور دادن متنفرم.حالا چه به من چه به هر کس دیگه.فقط کافیه من ببینم.

از زور شنیدن متنفرم و البته زور هم نمیشنوم.البته تنها باری هم که کسی خواسته بهم زور بگه یه بار چند سال پیش تو نونوایی بود که یه پیرزنه میگفت نوبت منه و پام درد میکنه و این حرفا.منم گفتم نه نوبت منه و چنان این حرفو زدم که همه برگشته بودن به بحث من و پیرزنه نگاه می کردن.در نهایت نون هام که آماده شد خود نونوا( و نه اون کسی که به همه نون میداد) نونامو داد و رفتم.یه ترس خاصی هم تو چشماش دیده میشد:) هرچند من بعدش حس بدی داشتم و با خودم میگفتم خوب حقمو نگرفتم.موقع حرف زدن بغض کرده بودم.نباید از موضع ضعف رفتار میکردم.

از کسایی که بیخودی هر چیزی رو دخترونه پسرونه میدونن بدم میاد.مثلا رنگ صورتی دخترونه س آبی پسرونه!کی گفته؟من از بچگی عاشق آبی بودم و برادرم الان که 14 سالشه از صورتی خوشش میاد.نشون به اون نشون که بین مسواک آبی و صورتی،گفت صورتی رو دوس دارم.از کودکی هاش میگذریم که دوتا  گربه ی تخیلی با دم آبی و صورتی داشت.

از آدمای متلک گو و تیکه انداز متنفرم.زن و مردش فرقی نداره.

از چشم چرون ها متنفرم.بازم زن و مردش فرقی نداره.

کلا از هرکسی که زندگی دیگران رو-که ربطی به اون نداره-سخت کنه م ت ن ف ف رم!

*آخیش!خیلی وقت بود دوس داشتم به یکی اینارو بگم.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۱۱/۲۶
نیمچه مهندس ...