نفس بکش

همیشه که نباید غرغر باشه.

پنجشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲ ب.ظ

دو روزه یه ابر مقاله رو از ایمیلم باز کردم و دارم میخونم و هنوز تموم نشده.از بس که بینش لینک های جالب و مفید داده و جالب اینه که من تمام این مطالب رو قبلا خوندم ولی بازم هر وقت میخونم منو سر شوق میاره.هر وقت این نوشته ها رو میخونم تا چند وقت پر انرژی ام و کاغذ و قلم از دستم و خنده از لبم نمیفته.چند دقیقه پیش اون جاشو میخوندم که نوشته بود چطور صبح ها زود بیدار شیم و خوش خلق هم باشیم.
یهو دیدم من این تابستون تقریبا تمام روزها رو صبح زود بیدار شدم.از وقتی که ساعت ها رو عقب بردن هم شش بیدارم.ساعت بیولوژیکیم عوض نشده ولی با تغییر ساعت انگار یه ساعت زودتر از قبل بیدار میشم.به صبح هام فکر کردم که چقدر شاد و پر انرژی شروع شون میکنم.

+سلام،صبح بخیر.بغل کردن مامان یا بابا.من آدم لمسی ای هستم،در روز بیش از ده بار مامان و بابا و خواهرمو بغل میکنم.خودمو مرتب و خوشگل میکنم و جامو جمع میکنم و پرده رو میزنم کنار و پنجره رو باز میکنم.میرم تو حیاط و دستامو باز میکنم و نفس عمیییییق میکشم و کیف میکنم از هوای تازه ی سر صبح.یکم نرمش میکنم و باغچه رو نگاه میکنم و با گل ها خوش و بش میکنم.به گل های لب پنجره م آب میدم و باهاشون حرف میزنم و ازشون تعریف میکنم که چقدر امروز خوشگل و شاداب شدن یا چه گل های قشنگی دادن و قد و بالای تو رعنا رو بنازم :) بعضی روزا هم باب اسفنجی طور چشمامو که باز میکنم با لبخند گل و گشاد میگم سلام امروز:)
یه روز هم بابا داشت کش و قوس میومد که منم پریدم وسط و گفتم فلان کارو کن،این طوری یا اون طوری کن و پنج دقیقه با هم نرمش های درازکش کردیم و چای نوشیدیم و موقع سر کار رفتن دست تکون دادیم برای هم.
من اینارو تا به امروز موفقیت نمیدیدم.ولی با خوندن ابر مقاله ی امروز یهو دیدم من چقدر شاد شدم.چه خوش اخلاق شدم و سحرخیزم و روتین دارم و امیدوارم به آینده.من یه تن سالم و یه خانواده ی خوب دارم که با بدی هاشون قبول شون دارم و اگه اونا هم منو با بدی هام بپذیرن معرکه میشه.هر روز دارم یه قدم کوچولو بر میدارم و در دراز مدت میبینم که تغییر مثبت کردم.من مدیون این دو نفرم.

دارن هاردی

گیس گلابتون

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۷/۰۷/۱۲
نیمچه مهندس ...

نظرات  (۱)

آدم های لمسی بهم حس عدم امنیت می دن! یادم نمیاد آخرین باری که یکی (اعم از دوست و آشنا و خانواده) رو بغل کردم کِی بوده... 
پاسخ:
شاید بصری یا شنوایی هستی خب،یا خاطره ی خوب نداری.
میگن بچه ها رو به زور بغل یا بوس نکنین.بعدا که بزرگ بشن ناخودآگاه اجازه میدن کارایی یا رفتارایی باهاشون بکنن که دوس ندارن.