نفس بکش

چی شد که فمینیست شدم.

جمعه, ۱۶ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۶ ب.ظ

خودمو به خواب زده بودم تا از اتاقم بیرون نرم و با مهمون ها احوال پرسی نکنم،چون حالم خوب نبود.سرما خورده بودم و تقریبا دو هفته بود که با سردرد شدید از خواب بیدار می شدم که چند روز پیش اتفاقی فهمیدم فشارم هم پایینه.

بلند حرف میزدن و بعضی وقتا میخندیدن و منم می شنیدم.مامان بعضی وقتا وسط حرفاش می گفت من در این مورد نظرم چی بوده که نشون می داد خودش هم باهاش موافقه.زیاد از حرفای من مثال میزد.

امروز ظهر وقتی با بابا داشتن چای میخوردن مامان درباره ی صبح که رفته بود خونه ی مامان بزرگم حرف زد و بابا پرسید:"داداشت هم بود؟چی می گفت؟" و مامان جواب داد:"چرت و پرت.می گفت که نمیبینی فلانی از وقتی پسردار شده اصلا حالش بهتره و شادتره؟ (پسر فلانی 16 سالشه و بعد از اون هم یه دختر 8 ساله داره.) خودش که اون طوریه فکر میکنه بقیه هم مثل اونن." و بابا جواب داد:اه! ( واکنشی که سرزنش و بد اومدنش رو نشون میده.) و من داشتم فکر می کردم شما منو فمینیست بار آوردین.


موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۷/۰۹/۱۶
نیمچه مهندس ...

نظرات  (۳)

چقدر خوب:)
منم تمام توانم رو گذاشتم سر فیمینیست بار اوردن برادر کوچکترم:))
پاسخ:
با این که ما تو خونه مون این طوری بودیم ولی الان میبینم که برادرام جنسیت زده فکر میکنن.نمیدونم،شاید به خاطر سن شونه شاید هم جامعه اثرش رو گذاشته و دیگه امیدی نیست.
کار آسونی نیست البته:| :))
پاسخ:
میدونم:)
اگه زیر 5 ساله تلاشتو بکن.البته اگه بزرگتر هم هست تلاشتو بکن.بیشتر با عملت تا حرف
برادر منم با وجود تمام تلاشهام همینطوره:|
جنسیت زده که هیچی، تا همین اواخر کاملا زن ستیز بود حتی
بالاخره جامعه خواه ناخواه تاثیر خودشو میذاره.
هفت سالشه:)
پاسخ:
من که رها کردم.