نفس بکش

از سه شنبه ساعت هشت و پنجاه و سه دقیقه

جمعه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۰۹ ب.ظ

یه وقت هایی هم هست که روز آدم از ساعت پنج عصر شروع میشه. نه که تا اون موقع خواب بوده باشی،بلکه از اون موقع انرژیت بالا میره.هیچ اشکالی هم نداره.همین سه جمله ی قبلی رو کسی به من نگفته بود،خودم تجربه کردم و احتمالا توام که الان داری میخونیش بهش توجه نمیکنی تا وقتی که خودت تجربه کنی.این تجربه ی آدمیه که به "از شنبه" و "بذارم ساعت رُند شه" و "ایشالا از اول ماه" اعتقاد نداشته."بیا همین الان شروع کنیم" ورد زبونش بوده و وضعش الان اینه.پس حواست باشه که کلاهت پس معرکه س.

+پیام های بازرگانی:
من چم شده که کتاب دارم و نمیتونم بخونم؟ یه مجموعه داستان از سلینجر دارم که سه روزه خریدمش.قاعدتا با این حجم باید تا حالا تموم میشد.هشت تا داستانه که توی مجله چاپ شده بوده و تا جایی که من میدونم سلینجر هیچ وقت نذاشته اونا رو به صورت کتاب چاپ کنن.

++++

من همیشه گند میزنم تو برنامه هام.یعنی میشینم واسه یه روز یا یه هفته برنامه میریزم و بعد دونه دونه انجام میدم ولی تا صد در صد نشه از خودم قبول نمیکنم و واسه همین دفعه ی بعد دونه دونه یا یکی در میون برنامه رو کنسل میکنم.این شده که اسم برنامه ریزی میاد رومو اون ور میکنم.این قضیه ی پرفکت بودن رو حل کنم نصف مشکلاتم حله.

دو هفته پیش یه سری مطالبی خوندم که خلاصه ش این عکسه ست:

متمم
*راستی،دوس دارین اینو بدین به دوستاتون؟
موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۷/۰۵/۲۶
نیمچه مهندس ...